Skup nieruchomości Kraków, Małopolska

Lontegro jest firmą, która świadczy usługi w zakresie skupu nieruchomości za gotówkę w Krakowie i innych miastach Małopolski. Zajmujemy się kupnem nieruchomości mieszkalnych, komercyjnych i innych rodzajów nieruchomości.

Zajmujemy się również wykupem zadłużonych nieruchomości. Jesteśmy gotowi kupić każdą nieruchomość, niezależnie od tego, czy jest to mieszkanie, dom, czy duża kamienica.

Meeting with Real Estate Agent
Kraków
Real estate concept. Keys with a house shaped keychain in a woman's hand.
Polish currency money, pencil and calculator on spreadsheet

Sprzedaj nieruchomość bez problemów

Lontegro.pl to usługa umożliwiająca bezproblemową sprzedaż domu lub mieszkania. Pomagamy ludziom sprzedać swoje nieruchomości szybko, bezpiecznie i za rozsądną cenę. Jeśli zdecydujesz się sprzedać swoją nieruchomość za pośrednictwem Lontangro.pl, otrzymasz wszystkie niezbędne informacje, w tym wskazówki dotyczące sprzedaży nieruchomości.

Jesteśmy gotowi kupić każdy rodzaj nieruchomości, kupujemy domy, mieszkania, sklepy, biura, magazyny, grunty, place budowy, gospodarstwa rolne itp. w województwie małopolskim. Jesteśmy gotowi kupować nawet w trudnych sytuacjach.

Skup mieszkań

Skup lokali

Skup kamienic

Skup domów

Skup działek

Kiedy warto skorzystać z usług skupu nieruchomości?

W naszym życiu zdarzają się momenty, kiedy musimy pozbyć się majątku, ale nie mamy czasu, by sprzedać go na własną rękę. W takich przypadkach możemy zwrócić się do agenta nieruchomości. Z jego pomocą w ciągu kilku dni otrzymamy gotówkę za sprzedaż nieruchomości. Lontegro dostarczy Ci wszystkich niezbędnych informacji o aktualnej sytuacji rynkowej, zaoferuje najlepszą możliwą ofertę, a nawet pomoże Ci znaleźć odpowiednią lokalizację dla Twojego nowego domu.

Korzyści z usług naszej firmy jest wiele. Po pierwsze, kupimy Twoją nierchomość za najwyższą możliwą cenę. Po drugie, zapewnimy Ci gotowego kupca. Po trzecie, zajmiemy się papierkową robotą i innymi formalnościami. Podsumowując, jeśli chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość, dobrym pomysłem będzie kontakt z Lontegro.

house model on white table with hourglass, silver coins and keys, real estate concept
Pile of Polish Money
real estate agent with sold sign giving key to young woman with daughter in front of new house
Cute, smiling business girl with glasses in the office leaning on the desk.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Posiadanie nieruchomości jest ważną częścią codziennego życia. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w zakupie nieruchomości. Nasi pracownicy posiadają bogate doświadczenie i wiedzę z zakresu nieruchomości, dzięki czemu możemy szybko znaleźć dla Państwa najlepsze rozwiązanie w sprzedaży nieruchomości. Jesteśmy do Twojej dyspozycji – pomożemy Ci podjąć decyzję. Napisz do nas, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.